LOCURI DE MUNCA TOP 10 COMPANII FAQ ANUNTURI GRATUITE ADAUGĂ UN SITE
Recomandari 1001: Laptopuri | Papetarie online | Anunturi | Parchet | Telefoane mobile | Papetarie

Anunțuri gratuite - Oferte de muncă

[+] Publicare anunt »
Anunțuri pe județe: orice județ | Arad (1) | Arges (0) | Bacau (0) | Bihor (0) | Bistrita Nasaud (0) | Botosani (0) | Brasov (0) | Braila (0) | Bucuresti (8) | Buzau (0) | Caras-Severin (0) | Calarasi (0) | Cluj (1) | Constanta (0) | Covasna (0) | Dambovita (0) | Dolj (0) | Galati (0) | Giurgiu (0) | Gorj (0) | Harghita (0) | Hunedoara (0) | Ialomita (0) | Iasi (0) | Ilfov (0) | Maramures (0) | Mehedinti (0) | Mures (0) | Neamt (0) | Olt (0) | Prahova (2) | Salaj (0) | Satu-Mare (0) | Sibiu (0) | Suceava (0) | Teleorman (0) | Timis (0) | Tulcea (0) | Vaslui (0) | Valcea (0) | Alba (0) | Vrancea (0) |
...din domeniul: Marketing/Vânzări / resetează selecția domeniului [x]
Domeniul: Marketing/Vânzări
Postul: Agent de Vanzari
Descrierea postului: Postul de agent de vanzari scos la concurs presupune un grad mare de seriozitate in desfasurarea activitatii si cunostinte solide de vanzari. Candidatul ideal trebuie sa dispuna de abilitati excelente de comunicare si negociere. Postul implica spirit antreprenorial, dorinta de a castiga bine, corectitudine, responsabilitate si o buna organizare din partea candidatului.
Bonusuri: Salariu fix+comision din vanzari
Firma: Finlex Consulting
Telefon: 0768407532
Email: [hr@finlex.ro]
Link către site-ul companiei: http://www.finlex.ro
Salariul oferit:
Județul: Bucuresti
Orașul: bucuresti
Data de postare: 2012-09-13
Perioadă de valabilitate: o lună

Prima pagina | FAQ | Adauga site | Calculator somaj | Publicitate pe acest site | Termeni de utilizare | Add link jobs | Web design: www.ksd.ro | © LS 2005
54
Rezumatul paginii: anunturi gratuite cu locuri de munca.