LOCURI DE MUNCA TOP 10 COMPANII FAQ ANUNTURI GRATUITE ADAUGĂ UN SITE
Recomandari 1001: Laptopuri | Papetarie online | Anunturi | Parchet | Telefoane mobile | Papetarie

Anunțuri gratuite - Oferte de muncă Bucuresti

[+] Publicare anunt »
Anunțuri pe județe: orice județ | Arad (0) | Arges (0) | Bacau (0) | Bihor (0) | Bistrita Nasaud (0) | Botosani (0) | Brasov (0) | Braila (0) | Bucuresti (1) | Buzau (0) | Caras-Severin (0) | Calarasi (0) | Cluj (0) | Constanta (0) | Covasna (0) | Dambovita (0) | Dolj (0) | Galati (0) | Giurgiu (0) | Gorj (0) | Harghita (0) | Hunedoara (0) | Ialomita (0) | Iasi (0) | Ilfov (0) | Maramures (0) | Mehedinti (0) | Mures (0) | Neamt (0) | Olt (0) | Prahova (0) | Salaj (0) | Satu-Mare (0) | Sibiu (0) | Suceava (0) | Teleorman (0) | Timis (0) | Tulcea (0) | Vaslui (0) | Valcea (0) | Alba (0) | Vrancea (0) |
...din domeniul: Internet/New Media / resetează selecția domeniului [x]
Domeniul: Internet/New Media
Postul: Redactor IT experimentat si pasionat de telefoane mobile
Descrierea postului: Salutare. Esti tanar si pasionat de tehnologie? Esti prieten bun cu limba romana? Atunci ce-ai zice sa devii membru al echipei noastre, echipa din spatele siteului giz.ro ? Suntem in cautarea unui redactor cu prerogative largite. Detaliile sunt mai jos. Candidatul ideal trebuie sa: - fie la curent cu noutatile IT - fie pasionat de telefoane si gadgeturi in general si sa ii faca placere sa scrie despre acestea - cunoasca limba romana la perfectie si sa fie capabil sa redacteze articole inteligibile si coerente - cunoasta limba engleza suficient pentru a se putea documenta pe site-urile de specialitate - aiba experienta in redactarea de articole pe subiecte legate de IT si tehnologie, pe care sa o poata dovedi cu exemple - sa aiba cunostinte de baza de wordpress (pentru postarea articolelor) si photoshop (pentru editarea pozelor) Daca te incadrezi in toate aceste cerinte, mai jos poti vedea si cam de ce te vei ocupa in cadrul echipei: - vei scrie stiri, review-uri si articole de prezentare, in principal legate de telefoane mobile si evenimente ce au legatura cu tara noastra - vei citi, modera si corecta daca este cazul toate articolele ce apar pe site, atat pe ale tale cat si pe cele ale celorlalti membri ai echipei - vei modera comentarii, interactiona cu cititorii si cu alte site-uri de tehnologie din tara Postul este unul in regim de colaborare, ce nu necesita deplasarea la birou, totul se va desfasura in comfortul propriei case. Asadar, nu conteaza in ce zona a tarii va aflati, puteti aplica daca faceti fata cerintelor. Important este sa intelegeti ca dorim o colaborare de lunga durata, asadar oferim si cerem maxima seriozitate. Despre detaliile financiare discutam ulterior, de la caz la caz. Daca aceasta pozitie v-a starnit interesul, atunci asteptam sa ne contactati pe adresa contact at webomedia punct ro si sa ne spuneti cateva detalii despre voi, plus raspunsul la urmatoarele 3 intrebari: 1. Numiti trei imbunatatiri majore aduse de Android Jelly Bean fata de versiunea anterioara? 2. Ce ati alege intre Samsung Galaxy S3 si iPhone 5? Justificati alegerea in maxim 100 de cuvinte 3. Ce masuri ati lua pentru combaterea piratarii filmelor in Romania? Numiti primele 3 masuri in ordinea eficientei. Va rugam sa nu aplicati fara a raspunde acestor intrebari si a oferi detaliile cerute. Va multumim, echipa Giz.ro
Bonusuri:
Firma: Webomedia
Telefon: 0721298975
Email: [contact@webomedia.ro]
Link către site-ul companiei: http://www.giz.ro
Salariul oferit: per articol scris
Județul: Bucuresti
Orașul: Bucuresti
Data de postare: 2012-10-09
Perioadă de valabilitate: 2 săptămâni

Prima pagina | FAQ | Adauga site | Calculator somaj | Publicitate pe acest site | Termeni de utilizare | Add link jobs | Web design: www.ksd.ro | © LS 2005
14
Rezumatul paginii: anunturi gratuite cu locuri de munca.