LOCURI DE MUNCA TOP 10 COMPANII FAQ ANUNTURI GRATUITE ADAUGĂ UN SITE
Recomandari 1001: Laptopuri | Papetarie online | Anunturi | Parchet | Telefoane mobile | Papetarie

Anunțuri gratuite - Oferte de muncă

[+] Publicare anunt »
Anunțuri pe județe: orice județ | Arad (6) | Arges (1) | Bacau (2) | Bihor (2) | Bistrita Nasaud (2) | Botosani (0) | Brasov (2) | Braila (0) | Bucuresti (7) | Buzau (2) | Caras-Severin (1) | Calarasi (2) | Cluj (2) | Constanta (2) | Covasna (1) | Dambovita (0) | Dolj (2) | Galati (5) | Giurgiu (2) | Gorj (2) | Harghita (1) | Hunedoara (1) | Ialomita (1) | Iasi (1) | Ilfov (1) | Maramures (0) | Mehedinti (1) | Mures (2) | Neamt (1) | Olt (1) | Prahova (3) | Salaj (0) | Satu-Mare (0) | Sibiu (1) | Suceava (2) | Teleorman (1) | Timis (1) | Tulcea (0) | Vaslui (1) | Valcea (0) | Alba (1) | Vrancea (0) |
...din domeniul: Alte servicii / resetează selecția domeniului [x]
Domeniul: Alte servicii
Postul: Fabrica de ambalat produse cosmetice farmaceutice 1300 eur
Descrierea postului: Anul 2013 aduce locuri noi de munca in Fabrica de ambalat produse cosmetice farmaceutice.Acceptam si cupluri.Beneficiati de asigurare medicala,salar atractiv si conditii foarte bune.Nu este obligatorie limba germana sau experienta.Daca vrei sa ocupi un loc,suna de Luni pana Vineri de la 09:00-17:00 la numerele de telefon:0758391242 sau 0765352865.
Bonusuri:
Firma: ERU
Telefon: 0758391242
Email: [eru_viitorultau@yahoo.com]
Link către site-ul companiei: http://
Salariul oferit: 1300 euro
Județul: Arad
Orașul: arad
Data de postare: 2013-01-16
Perioadă de valabilitate: 2 luni

Prima pagina | FAQ | Adauga site | Calculator somaj | Publicitate pe acest site | Termeni de utilizare | Add link jobs | Web design: www.ksd.ro | © LS 2005
14
Rezumatul paginii: anunturi gratuite cu locuri de munca.