Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/n001lo/public_html/util/globalele.php on line 17
LOCURI DE MUNCA TOP 10 COMPANII FAQ ANUNTURI GRATUITE ADAUGĂ UN SITE
Recomandari 1001: Laptopuri | Papetarie online | Anunturi | Parchet | Telefoane mobile | Papetarie

Anunțuri gratuite - Oferte de muncă

[+] Publicare anunt »
Anunțuri pe județe: orice județ | Arad (6) | Arges (1) | Bacau (2) | Bihor (2) | Bistrita Nasaud (2) | Botosani (0) | Brasov (2) | Braila (0) | Bucuresti (7) | Buzau (2) | Caras-Severin (1) | Calarasi (2) | Cluj (2) | Constanta (2) | Covasna (1) | Dambovita (0) | Dolj (2) | Galati (5) | Giurgiu (2) | Gorj (2) | Harghita (1) | Hunedoara (1) | Ialomita (1) | Iasi (1) | Ilfov (1) | Maramures (0) | Mehedinti (1) | Mures (2) | Neamt (1) | Olt (1) | Prahova (3) | Salaj (0) | Satu-Mare (0) | Sibiu (1) | Suceava (2) | Teleorman (1) | Timis (1) | Tulcea (0) | Vaslui (1) | Valcea (0) | Alba (1) | Vrancea (0) |
...din domeniul: Alte servicii / resetează selecția domeniului [x]
Domeniul: Alte servicii
Postul: Oferta munca in Germania, curieri 1400 euro
Descrierea postului: Cautam soferi cat. B, experienta minim 1 an de zile, pentru postul de curier pentru livrari pachete in Germania. Se pleaca in 28 noiembrie, in grup organizat cu un reprezentant al companiei .Cazare asigurata, masa si asigurare medicala.Salariul este de 1400 euro – net, programul este de 8 ore/zi, 5 zile saptamana. Zilnic aveti dreptul la ore suplimentare, platite la sfarsit de saptamana.Posturile se adreseaza persoanelor cu varsta cuprinsa intre 21-48 ani. Suna acum sa ocupi unul din cele 27 posturi, la nr.de tel. 0757556519 , 0761586648, L- 9-19.
Bonusuri:
Firma: WORK
Telefon: 0757556519
Email: [jobstrainatate2@yahoo.com]
Link către site-ul companiei: http://
Salariul oferit: 1400
Județul: Dolj
Orașul: DOLJ
Data de postare: 2014-11-18
Perioadă de valabilitate: 2 săptămâni

Prima pagina | FAQ | Adauga site | Calculator somaj | Publicitate pe acest site | Termeni de utilizare | Add link jobs | Web design: www.ksd.ro | © LS 2005
5
Rezumatul paginii: anunturi gratuite cu locuri de munca.