Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/n001lo/public_html/util/globalele.php on line 17
LOCURI DE MUNCA TOP 10 COMPANII FAQ ANUNTURI GRATUITE ADAUGĂ UN SITE
Recomandari 1001: Laptopuri | Papetarie online | Anunturi | Parchet | Telefoane mobile | Papetarie

Anunțuri gratuite - Oferte de muncă Buzau

[+] Publicare anunt »
Anunțuri pe județe: orice județ | Arad (19) | Arges (1) | Bacau (5) | Bihor (9) | Bistrita Nasaud (2) | Botosani (3) | Brasov (11) | Braila (2) | Bucuresti (78) | Buzau (4) | Caras-Severin (1) | Calarasi (3) | Cluj (25) | Constanta (6) | Covasna (2) | Dambovita (0) | Dolj (4) | Galati (5) | Giurgiu (5) | Gorj (2) | Harghita (1) | Hunedoara (3) | Ialomita (3) | Iasi (4) | Ilfov (2) | Maramures (3) | Mehedinti (2) | Mures (5) | Neamt (1) | Olt (2) | Prahova (13) | Salaj (0) | Satu-Mare (3) | Sibiu (4) | Suceava (2) | Teleorman (3) | Timis (18) | Tulcea (0) | Vaslui (2) | Valcea (1) | Alba (3) | Vrancea (0) |
Domeniul: Alte servicii
Postul: Florarie din Berlin 1400 eur
Descrierea postului: Floraria din Berlin ofera noi locuri de munca.Se ofera salarizare atractiva,asigurare medicala si conditii foarte bune.Nu se cere experienta sau limba germana.Acceptam si cupluri.Daca vrei sa ocupi un loc suna acum de Luni pana Vineri de la 09:00-17:00 la numerele de telefon:0758391242 sau 0765352865
Bonusuri:
Firma: ERU
Telefon: 0758391242
Email: [eru_viitorultau@yahoo.com]
Link către site-ul companiei: http://
Salariul oferit: 1400 euro
Județul: Buzau
Orașul: Buzau
Data de postare: 2013-01-17
Perioadă de valabilitate: o lună

Prima pagina | FAQ | Adauga site | Calculator somaj | Publicitate pe acest site | Termeni de utilizare | Add link jobs | Web design: www.ksd.ro | © LS 2005
11
Rezumatul paginii: anunturi gratuite cu locuri de munca.