LOCURI DE MUNCA TOP 10 COMPANII FAQ ANUNTURI GRATUITE ADAUGĂ UN SITE
Recomandari 1001: Laptopuri | Papetarie online | Anunturi | Parchet | Telefoane mobile | Papetarie

Anunțuri gratuite - Oferte de muncă Timis

[+] Publicare anunt »
Anunțuri pe județe: orice județ | Arad (19) | Arges (1) | Bacau (5) | Bihor (9) | Bistrita Nasaud (2) | Botosani (3) | Brasov (11) | Braila (2) | Bucuresti (78) | Buzau (4) | Caras-Severin (1) | Calarasi (3) | Cluj (25) | Constanta (6) | Covasna (2) | Dambovita (0) | Dolj (4) | Galati (5) | Giurgiu (5) | Gorj (2) | Harghita (1) | Hunedoara (3) | Ialomita (3) | Iasi (4) | Ilfov (2) | Maramures (3) | Mehedinti (2) | Mures (5) | Neamt (1) | Olt (2) | Prahova (13) | Salaj (0) | Satu-Mare (3) | Sibiu (4) | Suceava (2) | Teleorman (3) | Timis (18) | Tulcea (0) | Vaslui (2) | Valcea (1) | Alba (3) | Vrancea (0) |
Domeniul: IT Software
Postul: PHP developer
Descrierea postului: Cerinte: - Cunostinte de programare in PHP - Cunostinte de OOP/OOAD, Design patterns, MVC, experienta de lucru cu framework-uri (ex: Zend, Cake, Symphony, sau personal) - Cunostinte de Mysql, database design, normalizare, optimizare Preferabil/prezinta avantaj: - Experienta Unit testing - Cunostinte cat mai bune de X(HTML), CSS, Javascript, Ajax, JQuery RESPONSABILITATI / BENEFICII: Participare activa in procesul de design/re-design/dezvoltare al aplicatiilor, bazat pe specificatiile primite, mentenanta, optimizare aplicatii existente. Posibilitate de dezvoltare profesionala, de studiu individual si asistat. mediu de lucru placut colectiv tanar si dinamic pachet salarial atractiv CV-urile se trimit pe adresa office@netex.ro sau fax:0256 306294. Pentru alte informatii ne puteti contacta si la urmatorul numar de telefon: 0256 270016.
Bonusuri:
Firma: Netex
Telefon: 0256270016
Email: [office@netex.ro]
Link către site-ul companiei: http://www.netex.ro
Salariul oferit:
Județul: Timis
Orașul: Timisoara
Data de postare: 2013-01-23
Perioadă de valabilitate: 2 săptămâni

Prima pagina | FAQ | Adauga site | Calculator somaj | Publicitate pe acest site | Termeni de utilizare | Add link jobs | Web design: www.ksd.ro | © LS 2005
12
Rezumatul paginii: anunturi gratuite cu locuri de munca.