Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/n001lo/public_html/util/globalele.php on line 17
LOCURI DE MUNCA TOP 10 COMPANII FAQ ANUNTURI GRATUITE ADAUGĂ UN SITE
Recomandari 1001: Laptopuri | Papetarie online | Anunturi | Parchet | Telefoane mobile | Papetarie

Anunțuri gratuite - Oferte de muncă Olt

[+] Publicare anunt »
Anunțuri pe județe: orice județ | Arad (0) | Arges (0) | Bacau (0) | Bihor (0) | Bistrita Nasaud (0) | Botosani (0) | Brasov (1) | Braila (0) | Bucuresti (2) | Buzau (1) | Caras-Severin (0) | Calarasi (0) | Cluj (1) | Constanta (0) | Covasna (1) | Dambovita (0) | Dolj (0) | Galati (0) | Giurgiu (0) | Gorj (0) | Harghita (0) | Hunedoara (0) | Ialomita (0) | Iasi (1) | Ilfov (0) | Maramures (0) | Mehedinti (0) | Mures (0) | Neamt (0) | Olt (1) | Prahova (0) | Salaj (0) | Satu-Mare (0) | Sibiu (0) | Suceava (0) | Teleorman (0) | Timis (3) | Tulcea (0) | Vaslui (0) | Valcea (0) | Alba (0) | Vrancea (0) |
...din domeniul: Advertising/PR / resetează selecția domeniului [x]
Domeniul: Advertising/PR
Postul: Forestier in Germania 1500
Descrierea postului: Aveti experienta in domeniul forestier? Cautam muncitori pentru taierea si prelucrarea lemnelor zona Dortmund, Germania. Se lucreaza cu diverse masini in fabrica de cherestea. Salariul incepe de la 1500 E.Se pleaca doar cu contract individual de munca si va este oferita cazarea si o masa pe zi.Plecari urgente in 28 Noiembrie .Detalii la 0757504209 ,0735026363 de luni pana vineri 9-19.
Bonusuri: Aveti experienta in domeniul forestier? Cautam muncitori pentru taierea si prelucrarea lemnelor zona Dortmund, Germania. Se lucreaza cu diverse masini in fabrica de cherestea. Salariul incepe de la 1500 E.Se pleaca doar cu contract individual de munca si va este oferita cazarea si o masa pe zi.Plecari urgente in 28 Noiembrie .Detalii la 0757504209 ,0735026363 de luni pana vineri 9-19.
Firma: Jobs
Telefon: 0757504209
Email: [muncastrainatate1@yahoo.com]
Link către site-ul companiei: http://
Salariul oferit:
Județul: Olt
Orașul: Slatina
Data de postare: 2014-11-20
Perioadă de valabilitate: 2 săptămâni

Prima pagina | FAQ | Adauga site | Calculator somaj | Publicitate pe acest site | Termeni de utilizare | Add link jobs | Web design: www.ksd.ro | © LS 2005
7
Rezumatul paginii: anunturi gratuite cu locuri de munca.