Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/n001lo/public_html/util/globalele.php on line 17
LOCURI DE MUNCA TOP 10 COMPANII FAQ ANUNTURI GRATUITE ADAUGĂ UN SITE
Recomandari 1001: Laptopuri | Papetarie online | Anunturi | Parchet | Telefoane mobile | Papetarie

Anunțuri gratuite - Oferte de muncă Giurgiu

[+] Publicare anunt »
Anunțuri pe județe: orice județ | Arad (19) | Arges (1) | Bacau (5) | Bihor (9) | Bistrita Nasaud (2) | Botosani (3) | Brasov (11) | Braila (2) | Bucuresti (78) | Buzau (4) | Caras-Severin (1) | Calarasi (3) | Cluj (25) | Constanta (6) | Covasna (2) | Dambovita (0) | Dolj (4) | Galati (5) | Giurgiu (5) | Gorj (2) | Harghita (1) | Hunedoara (3) | Ialomita (3) | Iasi (4) | Ilfov (2) | Maramures (3) | Mehedinti (2) | Mures (5) | Neamt (1) | Olt (2) | Prahova (13) | Salaj (0) | Satu-Mare (3) | Sibiu (4) | Suceava (2) | Teleorman (3) | Timis (18) | Tulcea (0) | Vaslui (2) | Valcea (1) | Alba (3) | Vrancea (0) |
Domeniul: Inginerie/Arhitectură
Postul: Inginer Mecanic
Descrierea postului: Personal Services Group angajeaza pentru NHR Agropartners SRL: Inginer Mecanic – Giurgiu NHR Agropartners S.R.L. este importatorul de traditie al marcilor New Holland, Steyr si Pottinger si lider de piata pentru segmentul de masini si utilaje agricole din Romania, fiind membra a concernului austriac VA Intertrading AG. Cu infrastructura la nivel national in continua dezvoltare si o experienta de peste 12 ani, NHR Agropartners S.R.L, doreste sa primeasca in echipa sa noi membrii dinamici impreuna cu care sa isi continue cresterea si dezvoltarea. Postul presupune activitati specifice de reparatii utilaje agricole (tractoare, combine, alte echipamente: semanatori, combinatoare, pluguri, etc) la sediul clientului sau in atelierul propriu - diagnostic, reparatii in garantie si post garantie, precum si efectuarea operatiunilor de punere in functiune si intretinere ulterioara a utilajelor. Cerinte: - Studii tehnice, absolvirea Facultatii de Mecanica / Mecanica Agricola / Electromecanica; - Experienta in reparatii de echipamente complexe (utilaje agricole, camioane, utilaje de constructii, etc.); - Cunostiintele in segmentul electric reprezinta un avantaj; - Disponibilitate la program de lucru prelungit si de a efectua delegatii; - Pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic; - Cunostinte bune de limba engleza pentru a intelege documentatia tehnica; - Interes pentru echipamentele agricole; - Spirit de initiativa si cooperare; - Capacitate de analiza si sinteza; - Capacitate de lucru in conditii de stres si termene limita; - Permis de conducere categ. B. RESPONSABILITATI / BENEFICII: - Reparatii utilaje agricole (tractoare, combine, alte echipamente: semanatori, combinatoare, pluguri, etc) la sediul clientului; - Diagnostic, reparatii in garantie si post garantie; - Efectuarea operatiunilor de punere in functiune si intretinere ulterioara a utilajelor.
Bonusuri: Detalii: Tel.: 021.310.48.00 Mobil: 0728.063.417 E-mail: info@oferimdemunca.ro Website: www.oferimdemunca.ro
Firma: Personal Services Group
Telefon: 0728063417
Email: [roxana.badalache@oferimdemunca.ro]
Link către site-ul companiei: http://www.oferimdemunca.ro
Salariul oferit:
Județul: Giurgiu
Orașul: Giurgiu
Data de postare: 2012-10-29
Perioadă de valabilitate: o lună

Prima pagina | FAQ | Adauga site | Calculator somaj | Publicitate pe acest site | Termeni de utilizare | Add link jobs | Web design: www.ksd.ro | © LS 2005
17
Rezumatul paginii: anunturi gratuite cu locuri de munca.